FES10044 DANE TECHNICZNE,OBWÓD,FUNKCJA
FES10044 Datasheet PDF
ProducentPakowanieOpisPDFTemperatura
THYRISTOR MODULE|AC SWITCH|1KV V(RRM)|50A I(T) Min.°C | Maks.°C
  • FES10011
    THYRISTOR MODULE|BRIDGE|HALF-CNTLD|CC|400V V(RRM)|100A I(T)