FCP16N60N DANE TECHNICZNE,OBWÓD,FUNKCJA
FCP16N60N Datasheet PDF
ProducentPakowanieOpisPDFTemperatura
Fairchild SemiconductorN-Channel MOSFET 600V, 16A, 0.170W Min.°C | Maks.°C